jakie bluzki sie nie mechaca

jakie bluzki sie nie mechaca

jakie bluzki sie nie mechaca

Trzy Rodzaje jagody goji Sałatki

Goji może być stosowany w wytwarzaniu niektórych najprostszych sałatek z doskonałe korzyści zdrowotnych. Są to najłatwiejszym recepty można przygotować z tych jagód.

jakie bluzki sie nie mechaca

Goji berry fruit salad

Goji berry sałatka owocowa jest ciekawą sałatkę, która jest wykonana z pomocą wyszlifowaną jabłka, trzy łyżki świeżych orzechów, orzeszków ziemnych, nasion słonecznika i namoczone jagody. Trzeba wylać wszystkie takie składniki do miski i wymieszać wszystkie składniki bardzo dobrze. Jeśli chcesz wnieść w niektórych dodatkowych smaków w takiej sałatki można łatwo posypać obfite ilości soli, pieprzu i soli, które również czarnym dadzą jej pikantny smak. Gdy skończysz, sałatki jest gotowa do podania.

jakie bluzki sie nie mechaca

Pikantna sałatka jagody Goji

jakie bluzki sie nie mechaca

Innym ciekawym sałatkowy, który jest przygotowany ze świeżych i soczyste goji, znajduje się przy użyciu kubka suszonych jagód wraz z innymi filiżanką pszenicy jagody. Inne składniki, które są stosowane w tym pożywne sałatki są sodu bulion z kurczaka, olej z oliwek, olej z orzechów włoskich i sok z cytryny. Potrzebny będzie również ocet jabłkowy, duże szalotki w wymaganych ilościach przy użyciu części białe i zielone tylko wraz ze świeżą czerwonej skórki jabłka, które mogą być ze skórką na małe kości. Nie zapomnij podać jeden duży seler łodygi, które powinny być pokrojone w kostkę razem z prażonymi orzechami, drobno mielone natka pietruszki, niektóre części mielonego cynamonu, a także jedną łyżkę agawy. Będziesz potrzebował soli według gustu.

Kiedy już ułożone wszystkie te składniki, trzeba będzie połączyć jagody pszenicy i bulionu w rondlu i umieścić je na średnich warunkach cieplnych. Trzeba doprowadzić to do wrzenia. Można zmniejszyć ogień do bardzo słabym, przykryć go i pozwól mu gotować przez jakiś czas, aż cała woda została wchłonięta.
Artykuł napisany przez: